Переможці Global Game Jam (GGJ) KNU 2018

На базі факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка  з 26 по 28 січня 2018 року відбувся десятий ювілейний Всесвітній конкурс зі створення комп’ютерних ігор Global Game Jam(GGJ) 2018, в якому взяли участь 76 учасників з усієї України. Протягом 48 годин учасники, об’єднуючись в команди або працюючи самостійно створили та презентували 21 гру, які відповідали темі, яка була оголошена о 17:00 по всій Україні, 26 січня перед початком конкурсу.

Лист від центрального орг. комітету Global Game Jam з Сан-Франциско.

Цього року темою конкурсу була «Transmission», тобто «передача».  Це розкрило відео від центрального комітету GGJ, що показувало радіо вежі, синапси, автомобілі, передач і різні типи повідомлень, даючи кілька ідей багатьох способів інтерпретувати це слово.

За оцінками журі, до складу якого увійшли:

 • Тесля Юрій Миколайович — декан факультету інформаційних технологій Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, доктор технічних наук, лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки
 • Білощицький Андрій Олександрович — доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри Інформаційних систем та технологій факультету інформаційних технологій Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.
 • Чайка Петро Миколайович – заступник декана з організації та розвитку факультету інформаційних технологій Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.
 • Джош Клінт (Josh Klint) — директор компанії Leadwerks (США, розробка 3D моделей для NASA)
 • Дзюбенко Ольга – керівник проектів по створенню ігор, research projects​ coordinator, Deusto LearningLab, University of Deusto, Іспанія
 • Литвиненко Сергій — керівник VR / AR напрямку Samsung R&D Institute Ukraine
 • Дмитрий Лукаш — голова кампанії по створенню ігор Fishing Planet LLC
 • Гречуха Михайло — керівник проектів та програм QATestLab
 • Бронін Сергій — Українська асоціація фахівців інформаційних технологій
 • Кучанский Олександр — відповідальний виконавець в європейському проекті «GameHub: Співробітництво між університетами та підприємствами в сфері ігрової індустрії в Україні» – 561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP” від КНУБА

Переможці:

 • 1-е місце зайняла команда «Code Sword», яка розробила гру «Private Line».

Склад команди: Кулаков Кирило, Тюрменко Іван, Коцюбський Віталій, Красько Микола, Пазич Владислав, Зубков Віталій.

Антиутопічна гра про працівника держструктури тоталітарної країни «Sowoke Republic», який прослуховує телефонні розмови громадян на предмет критики партії.

 • 2-е місце зайняла команда «Cat Post», яка розробила гру «PostCat».

Склад команди: Сочинський Станіслав (ФІТ, КН-41), Чайка Кирило, Сафонов Данило, Юшкін Андрій, Іванус Марія

            Гра runner, де головний герой – кіт-курєр у космосі.

В найближчому майбутньому, штучний інтелект та роботи залишили людей без прожитку і навіть тварини вимушені найматися на роботу, щоб забезпечити своє нелегке життя.

Гравцю потрібно зберегти ящики в цілості і перелітати від станції до станції. Складність не тільки в тому, що ви маєтезберегти персонажа, а також вантаж, який він переправляє.

 • 3-е місце зайняв Андрій Бичковський, який самостійно розробив гру «My Happy Train».

Симулятор доставки вантажів за допомогою поїздів. Головна мета гри – це сортувати поїзди, правильно їх розподіляти, щоб вони збирали вантажі і розвозили по станціям.

Переможці конкурсу були нагороджені дипломами та подарунками від спонсорів заходу

BRAIN Computers (подарунки торгової марки VINGA ) https://brain.com.ua
Engler http://engler.ua
QATestLab http://qatestlab.com
  Wargaming http://na.wargaming.net
Samsung http://www.samsung.com/ua_ru
Асоціації «Інформаційні технології України» http://itukraine.org.ua
Українська асоціація фахівців ІТ (УАФІТ) http://uaitp.org

Загалом усю інформацію про переможців, учасників та їх ігри Ви можете знайти на офіційних сайтах https://globalgamejam.org , https://ggj.knu.ua/ та в соціальних мережах заходу (fb.com/ggjknu, twitter.com/ggjknu, t.me/GGJKNU)

Також ви можете подивитися репортаж телеканалу UA TV.

Особливу вдячність висловлюємо волонтерам факультету інформаційних технологій, які внесли свій величезний вклад в організацію та проведення Global Game Jam (GGJ) KNU 2018.

Добавить комментарий